מענק ליתומי צה"ל - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
  • ניצן

    נשלח ע"יניצן 19:10, 3 בינואר 2013

    שלום רב, אשתי יתומת צהל (אביה נהרג במלחמת יום כיפור בעודו בשירות מילואים). אמא של אשתי נפתרה לפני כ- 7 שנים. אבי אביה של אשתי עודו בחיים. האם אשתי היא זו שזכאית למענק ע"ס 100,000 ש"ח בעקבות תיקון מס' 5 לחוק תשלום קצבאות לחיילי מילואים ומשפחותיהם ? או שמא הסבא ?

    השב
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

    עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

    14:05, 7 בינואר 2013

    ניצן שלום
    עפ"י הוראת סעיף 15(ב) 4 הורי הנספה (במקרה זה אביו) קודמים בתור לילדיו (אשתך). הסבא הו אזה שיקבל את המענק.

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.