מה הקריטריונים לבחירת עו"ד - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
 • לילי

  נשלח ע"ילילי 11:06, 2 בפברואר 2013

  שלום, אני בת 20 ומעוניינת לתבוע את משרד הביטחון על רקע של החמרה/גרימה של בעיות עור במהלך השירות עקב לחץ נפשי. הלכתי להיפגש יחד אבי אצל שני עורכי דין. האחד לא נידב לי יותר מדי הסבר על ההליך ונתן סכום נמוך יחסית לשני. השני, נתן סכום גבוה מאוד אך ממש פירט לי על ההליך על מה שהוא מתכוון לעשות וכ'ו. מה הקריטריונים לבחירת עו"ד. שניהם אמרו לי שבדעתם שחובתי לתבוע אך מדובר בתיק שצריך עבודה קשה במה עליי לבחור? לתשובתך אודה.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

  עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

  12:11, 2 בפברואר 2013

  לילי שלום,
  על פני הדברים נראה שעוה"ד שידע להסביר לך בפרוט על ההליך, אכן מתאים יותר. נסי לברר פרטים נוספים כגון ותק כעו"ד, האם עוה"ד מתמחה בנושא נכי צה"ל או שזה רק אחד מבין כמה תחומי עיסוק שלו, בכמה תיקים דומים טיפל בעבר. לעו"ד אסור למסור שמות של לקוחות כדי שימליצו עליו, אך אם תתעניני בין חבריך, או אצל מכרים עו"ד, תוכלי לקבל אולי פרטים נוספים. צריך שתרגישי שאת יכולה לבטוח בעוה"ד. עלות הטיפול היא בהחלט שיקול חשוב אבל חבל לקבל שירות לא מוצלח ולהפסיד את התיק בגלל "חסכון" בשכר טרחה.

  תגובה
 • 14:05, 2 בפברואר 2013

  ומה לדעתך הסכום המתאים לקייס כזה?

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

  עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

  18:42, 2 בפברואר 2013

  זה לא יהיה נכון לתת הערכה מבלי שראיתי את המסמכים ושמעתי את כל פרטי המקרה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.