בחירה בזכויות?? - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
  • דני

נשלח ע"ידני 18:38, 14 ביוני 2013

שלום תמר רציתי לשאול אותך האם יכול להיות בערעור השלישי שאני מגיש עם עורך מהתחום יכול להיות טיעון של משרד הביטחון בבית משפט בחירה בזכויות אף פעם לא הוזכר בחוות דעת בחירה בזכויות וגם לא בערעור שהוגש לבית משפט לפני שנתיים מקרה שלי נפש אני מוכר בביטוח לאומי לצמיתות ובמקביל מתנהלת תביעה קרוב ל10 שנים עורך דין שלי אמר שלא יכול טיעון כזה כרגע האם אומר את זה כדי לקבל את כספו??

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

15:29, 16 ביוני 2013

דני שלום
    בפסיקה נקבע כי טענת בחירה בזכויות היא טענה מהותית שניתן להעלותה גם בשלבים מאוחרים של הדיון.

תגובה
  • 17:44, 16 ביוני 2013

יכול להיות שאני משלם כסף סתם לעורך דין במידה והטענה תעלה בדיון מה יכול לקרות מדובר במחלה נפשית וכל הזמן הזה התנהלה תביעה ולא הוזכר על בחירת זכויות מה אני צריך לשאול את העורך דין שלי לגבי הנושא הוא אמר לי שכרגע לא יכול להיות טיעון כזה תודה תמר

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

19:24, 16 ביוני 2013

דניאל שלום
    היעוץ בפורום הוא כללי בלבד. כדי לתת תשובה פרטנית צריך להכיר את התיק על בוריו. איני בקיאה בפרטי התיק הספציפי שלך. יש לך עו"ד - הפנה אליו את השאלות שלך ואני מקווה שתקבל תשובות שיניחו את דעתך.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.