מחלת הודג'קין - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
  • מיקי

נשלח ע"ימיקי 17:29, 15 באוקטובר 2013

שלום, התגייסתי לצה"ל בתפקיד קרבי חי"ר שנת 05/99. כחמישה חוד' לאחר מכן, עברתי להיות טבח. ב 07/01 גילו לי לימפומה- מחלת הודג'קין ותבעתי את משהב"ט. תביעתי נדחתה. לצערי, לא היה לי כסף לחוו"ד ולא לעו"ד ולא ערערתי על הקביעה הזו. כן כתבתי מכתב לשר הביטחון דאז שאול מופז שאישור לי לפנים משורת הדין מימון הטיפול הרפואי ותשלום דמי קיום חודשיים, כל זאת למשך שנה אחת, מיום שחרורי מצה"ל. מאז ועד היום אני שבר כלי והמצב הפיזי והנפשי שלי בכי רע. אני מוכר כנכה ביטוח לאומי. האם היום יש ביכולתי לעשות משהו בתביעה נוספת נגד משהב"ט? תודה מראש

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

14:15, 16 באוקטובר 2013

מיקי שלום
    תוכל לפתוח את התיק לדיון מחודש אם תהיה לך חוו"ד על הקשר בין מחלתך לתנאי השירות. מנסיוני קשה מאוד לקשור את המחלה לתנאי השירות. לפעמים ניתן להוכיח שהיה אחור באיבחון ובטיפול ואז מוכר קשר חלקי. כדי לתת תשובה לגבי המקרה שלך צריך לבדוק את כל העובדות והמסמכים, מבחינה משפטית ורפואית.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.