צלקת וכאב - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
  • יוסי דרומי

נשלח ע"ייוסי דרומי 02:16, 13 בנובמבר 2013

שלום יש לי פציעה כירורגית ישנה ברגל שבעקבותיה עברתי ניתוח שהותיר צלקת. על פניו הצלקת נראית בסדר -ללא הפרשות ויבשה. אך בתוך הרקמה הפנימית של הרגל נותר גוף זר קטן הסמוך לצלקת שכנראה הוא שגורם לי כאבים באזור הצלקת. כשנתים לאחר הפציעה הבחינו חברי וועדת משרד הבטחון בגוף הזר ואף ציינו זאת בפרוטוקול הדיון. כיום ניתן להבחים בגוף הזר על ידי צילום רנטגן. מאחר והצלקת כואבת ולאור שינויי הפסיקה לגבי צלקות אני רוצה לבקש החמרה. הבעייה כמובן שלא ניתן מעבדתית להוכיח על כאב. האם המסמך הישן של הוועדה דאז שאישרה שקיים גוף זר סמוך לצלקת וכן צילומי הרנטגן העדכניים עשויים לעזור לי שאכן הצלקת כואבת האם בכלל אני יכול למסור לוועדה הנכחית את פרוטוקול הוועדה הישנה (אני נשוכנע שהם לא יחטטו בתיק) תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

תמר סיון, עו"ד,מנהל הפורום

19:54, 13 בנובמבר 2013

וסי שלום
    הפרוטוקול הישן אמור להיות בתיק אך אין מניעה להציגו אם אתה רוצה לוודא שהוועדה תעיין בו. הועדה תצטרך להתרשם מגודל הגוף הזר ומיקומו, מתלונותיך וממצאי בדיקתה ובהתאם להחליט מהי דרגת הנכות המתאימה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.