תסמונת נדירה ושיתוק קיבה במהלך השירות הצבאי - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
  • דנה

נשלח ע"ידנה 00:29, 11 בפברואר 2014

היי התגייסתי לצא בריאה לחלוטין ללא שום עבר כאבי בטן וגילו לי תסמונת נדירה שגורמת לירידה במשקל ירדתי כבר עשרה קילו ושיתוק חלקי בקיבה והאוכל המוצק שזה בעצם גל סוגי האוכל לא מתעכל לי התחלתי תביעה עם צהל בתור חשד לקרוהן לפני שהועלתה הבעיה האמיתית וקיבלתי הכרה לטיפול שזה פתח לתביעה והגשתי בקשה חוזרת לשינוי נושא ההכרה והכרת זכות נכה עם הוכחה של כל התיק הרפואי שלי ממכבי משנת 93 ועד יום גיוס ללא שום עבר של כאבי בטן מה הסיכוי שתביעתי תצליח? כיום אני מועמדת לניתוח שיתקיים בשבוע אך לא יפתור את התסמונת רק את שיתוק הקיבה וגם זה בתקווה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

09:28, 12 בפברואר 2014

דנה שלום
    כדי שהתביעה תתקבל, באופן מלא או חלקי, לא מספיק שהמחלה פרצה בזמן השירות, אלא עליך להראות קשר סיבתי לתנאי השירות. השאלה היא מה הגורמים לתסמונת שלקית בה, והאם ניתן להראות על קיומם של גורמים אלו בתנאי השירות.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.