בקשת פסילה - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
  • יגאל

נשלח ע"ייגאל 20:28, 11 במרץ 2014

שלום לפני מספר חודשים הופעתי בפני וועדה מחוזית בבקשת החמרה של נכות כירורגית -נכות מוכרת על ידי משרד הבטחון -זה 20 שנה הופעתי ללא ייצוג משפטי. במהלך שתי הישיבות נפלו בה פגמים "ניהוליים"-(למרות שאיני משפטן מדובר בפגמים זועקים לשמיים) בקשת ההחמרה נדחתה על ידי הוועדה -פניתי ליו"ר הוועדות הרפואיות לבקשת פסילה יחד עם בקשת דחייה של ערעור לוועדה העליונה-אני ממתין זה חודשיים לתשובתו של יו"ר הוועדות הרפואיות היום התקשרה אלי מישהי ממשרד הבטחון ומסרה לי שיו,ר הוועדות מסר את פנייתי לייעוץ משפטי פנימי של המשרד שאלתי אותה "לאן נושבת הרוח ? היא ענתה לי באופן לא מוסמך כמובן שאם יו"ר הוועדה פנה לייעוץ משפטי ולא דחה אותי על הסף ייתכן ואענה בחיוב על פנייתי שאלתי היא האמנם במקרה של פנייה ליו"ר הוועדה כשהתשובה הינה שלילית אין פנייה מצידו לייעוץ משפטי ? תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

23:57, 11 במרץ 2014

יגאל שלום
    היו"ר מתיעץ עם היועץ המשפטי לועדות בהתאם לצורך ולאופי השאלה העומדת בפניו. יתכן ולאור היעוץ יחליט לדחות את פנייתך, ויתכן שיענה לה. תצטרך להמתין ולראות.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.