לאיפה נכנס הכסף לעו"ד או לי - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
  • שלמה

נשלח ע"ישלמה 13:59, 19 במאי 2014

קיבלתי 14 אחוז ממשרד הבטחון. האם הכסף נכנס לחשבון העו"ד או לחשבון שלי?יש לעו"ד יפוי כוח. כמו כן רציתי לדעת מה מקובל ?ומה הטופס שאולי מילאתי ואפשרתי לכסף להכנס לחשובו של עו"ד.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

14:32, 19 במאי 2014

שלמה שלום,
    משהב"ט מעביר את תשלום המענק אליך. ההעברה ע"י הפקדה בחשבון הבנק שאת פרטיו מסרת עם הגשת התביעה. באם לא מספרת פרטי חשבון בנק תבוצע הפקדה על שמך בבנק הדואר, ותוכל למשוך את הכסף בהצגת תעודת זהות.

תגובה
  • 15:28, 19 במאי 2014

האם ישנה בכל זאת אפשרות שהכסף יעבור לחשבונו או קרן נאמנות שלו? אני שואל זאת כי מילאתי את הטפסים עם העו"ד ואיני זוכר שנתתי פרטי חשבון או שנשאלתי להם. בכל אופן האם יש אפשרות שהכסף יעבור אליו אולי ביפוי כוח שנתתי לו.

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

10:23, 20 במאי 2014

משהב"ט אינו מעביר הכספים לעורך הדין. אם לא מסרת מס' חשבון תבוצע עבורך הפקדה בבנק הדואר. כשתקבל את ההודעה על התשלום (תלוש התגמולים), תוכל לגשת לסניף דואר ולמשוך הכסף.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.