ביטול שיקום ראשון - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
  • בן מלמד

נשלח ע"יבן מלמד 12:45, 14 בנובמבר 2014

שלום תמר, אני נכה צה"ל 20% PTSD סיימתי שיקום ראשון לפני כשנה וחצי מאז אני לא מצליח להשתלב בשוק העבודה. למדתי תואר ראשון רב תחומי שלא מקנה לי באמת מקצוע וכל העבודות שקיימות בתחום מצריכות מגע עם אנשים בסביבה לחוצה. עקב נכותי אני לא מצליח להחזיק מעמד בעבודות אלה שכן אני לוקח תרופות רבות במהלך היום. ברצוני לבטל את השיקום שלי. איך אני עושה זאת? ומה הסיכויים לזה? תודה מראש בן.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

09:27, 20 בנובמבר 2014

בן שלום
    עליך לפנות לעובדת השיקום ולבקש לפתוח בהליך ביטול שיקום. יעזור מאוד אם יהיו לך מסמכים התומכים בבקשה, כדון מכתבים מהגורמים המטפלים (רופאים, פסיכולוגים), על מצבך ועל כושר העבודה שלך וכן מסמכים המלמדים על נסיונות התעסוקה שעשית, ועל הסיבות שלא החזקת מעמד (מכתבי פיטורין וכו').

תגובה
  • 12:25, 20 בנובמבר 2014

שלום תמר,
    פניתי כבר לעובדת השיקום ובסופו של ההליך שלחו לי מכתב שמבחינתם אני נכה ם ושאין סיבה לבטל את השיקום.
    מה אפשר לעשות במצב זה? האם אפשר לערער על זה בבית משפט?

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.