פטור ממס הכנסה לאחר מעבר לאנגליה - פורום רילוקיישן

שאלה חדשה
  • יאיר רוזן

נשלח ע"ייאיר רוזן 15:40, 22 במאי 2013

שלום, שמי יאיר ובקרוב מאוד אני עובר לאנגליה לצמיתות. יש לציין כי אני אוחז באזרחות כפולה: ישראלית ובריטית. הבנתי כי אנגליה חתומה עם ישראל על אמנה לביטחון סוציאלי, כך אם אני משלם ביטוח לאומי בחול יש לי פטור מביטוח לאומי אך לא מביטוח בריאות. אציין כי בארץ פתחתי תיק עוסק מורשה אך הקפאתי אותו במהרה בגלל מחלה. באנגליה אועסק כפרילנס כלומר כל הוצאות הרשויות של אנגליה הם עלי. האם אוכל לקבל פטור ממס הכנסה על כסף שאעביר לארץ לכיסוי חובות? כי הרי אשלם באנגליה מס הכנסה.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד עמית עכו

עו"ד עמית עכו,מנהל הפורום

16:02, 2 ביוני 2013

שלום יאיר,

בהצלחה במעבר. פורום זה אינו דן בסוגיות מיסוי בינל"א. באמירה כללית אני אייעץ לך לטפל בעניין מול רו"ח בריטי, אשר יוודא כ תשלם את המס הנדרש בבריטניה. עבירות מס בבריטניה מטופלות בנוקשות ובמהרה. עדיף שלא תתנה בעצמך.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמית עכו

מנהל הפורום: עו"ד עמית עכו

שותף מייסד במשרד עורכי הדין קן-תור & עכו. מומחה לדיני הכניסה לישראל ולמדינות שונות בעולם. מחבר (משות
למידע נוסף

053-9367356 חיוג
הודעה

מנהל הפורום: גליה אלינסקי

מנכ"ל Relocation Source, חברה המלווה פעילויות רילוקיישן ופעילויות גלובליות, הן לישראל והן מחוץ לישרא
למידע נוסף

הודעה

בודקים מעבר למדינה אחרת? שוקלים הצעה מטעם העבודה לפרויקט מעבר לים? על נושאים אלו ועוד, כגון סוגיות של ישראלים המעוניינים לחזור לישראל, זכויות שחשוב לדעת בעת כניסה לישראל, זכויותיהם של עובדים זרים ובני משפחותיהם ועוד - כאן בפורום רילוקיישן