חזרה לארץ אחרי שנים של שליחות בחו"ל - פורום רילוקיישן

שאלה חדשה
  • אבי

נשלח ע"יאבי 11:57, 8 בפברואר 2016

לפני 16 שנה יצאתי לשליחות מהעבודה באנגליה ואחרי כמה שנים שם העבירו אותי לאוסטרליה. במהלך הזמן עזבתי את העבודה ששלחה אותי לשם ועברתי לעבוד בחברה אחרת ישראלית גם. אם אני חוזר לארץ האם אני צריך לשלם מס הכנסה, ביטוח לאומי וכו'? ואם כן אז איך אני יודע מה יהיה הסכום שאני אצטרך לשלם?

השב
  • מנהל הפורום:גליה אלינסקי

גליה אלינסקי,מנהל הפורום

14:09, 8 בפברואר 2016

שלום אבי,
    על מנת שנוכל לענות לך נצטרך עוד פרטים. למשל, האם שילמת מס הכנסה או מס אחר בזמן ששהית בחו"ל?
    אחרי שהות כה ארוכה בחו"ל עליך לבדוק עם מס הכנסה מהו מעמדך - האם אתה במעמד עולה חדש, תושב חוזר?
    מכיוון שאנו לא מכירים את כל פרטייך אני מציעה שתיכנס לאתר של מס הכנסה ותתחיל את הבדיקה משם.
    כנ"ל לגבי ביטוח לאומי.
    בהצלחה!
    גליה אלינסקי
    מנכ"ל רילוקיישן סורס

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמית עכו

מנהל הפורום: עו"ד עמית עכו

שותף מייסד במשרד עורכי הדין קן-תור & עכו. מומחה לדיני הכניסה לישראל ולמדינות שונות בעולם. מחבר (משות
למידע נוסף

053-9367356 חיוג
הודעה

מנהל הפורום: גליה אלינסקי

מנכ"ל Relocation Source, חברה המלווה פעילויות רילוקיישן ופעילויות גלובליות, הן לישראל והן מחוץ לישרא
למידע נוסף

הודעה

בודקים מעבר למדינה אחרת? שוקלים הצעה מטעם העבודה לפרויקט מעבר לים? על נושאים אלו ועוד, כגון סוגיות של ישראלים המעוניינים לחזור לישראל, זכויות שחשוב לדעת בעת כניסה לישראל, זכויותיהם של עובדים זרים ובני משפחותיהם ועוד - כאן בפורום רילוקיישן