מידע על נוכל שעובד על חברה - פורום חקירות פרטיות

שאלה חדשה
  • שלומית

נשלח ע"ישלומית 10:08, 9 במאי 2012

יש לי חברה שלדעתי מולכת שולל ע"י בחור שהכירה. היא הכירה בחור באיזה אתר ומאז הוא מספר לה כל מיני סיפורים שהוא בהליך גירושים וכשהם יוצאים למסעדה הוא שוכח את הארנק "בטעות" ואז היא משלמת וכל מיני תירוצים אחרים. בשורה התחתונה יוצא שהיא משלמת עליו בכל מיני מקומות וקונה לו דברים כשהוא מבטיח שיחזיר לה. לדעתי הוא נוכל והוא גם לא נמצא בהליך גירושים. איך אני יכולה להוכיח לה שהוא שקרן? יש רעיון?

השב
  • 10:23, 9 במאי 2012

חברתך אילמת? רצוי שהיא אישית תתקשר. איני מבין מדוע הנך יוצא מכליך להיות נחמד אליה? אם הסברת לה והסבת תשומת ליבה יצאת ידי חובתך המוסרית. אם אינה רוצה להבין או להפנים או לא לראות המציאות זו בעית האישית.
    אולי מעדיפה לא לדעת ולטמון ראשה בחול כבת יענה?
    לא הייתי ממליץ לך לנהל לה את החיים. להמליץ ולכוון -כן.

תגובה
מנהל הפורום:אלירן חפץ

מנהל הפורום: אלירן חפץ

חוקר פרטי, בעל רישיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים. אלירן הוא חוקר פרטי, מומחה לענייני גירוש
למידע נוסף

072-3220167 חיוג
הודעה

זקוקים לחקירה? כיצד מתחילים? בפורום זה נשיב על שאלות ומידע לגבי חקירות בתחומי אישות (בגידות, תיקי גירושין, מעמד אישי), איתור אנשים או רכוש, איסוף מידע עסקי, כלכלי או אישי, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבים, בילוש ופעילות שטח סמויה, חקירות לצורך הוכחת רשלנות רפואית, קניין רוחני והפרת זכויות יוצרים, בדיקות האזנה לצורך גילוי ומניעת האזנת סתר, התקנת מצלמות נסתרות / סמויות, בדיקות פוליגרף על ידי בודקי פוליגרף מוסמכים.