שימוש בתמונות שצילם רופא של חברת הביטוח בתביעה אחרי תאונה - פורום חקירות פרטיות

שאלה חדשה
  • תובע

נשלח ע"יתובע 21:44, 11 במאי 2013

שלום אני נפגעתי בתאונה ואני במהלך תביעה > בשבוע שעבר הייתי מוזמן לרופא מצד חברת הביטוח (לשקול חוות דעת ) אבל הופתעתי שהתחיל לצלם אותי במצלמה >צילם איזור הפגיעה באופן מוגזם ביקש לעשות כל סוגי התנועות < היום העורך דין שלי אמר שאסור לצלם אותך 1) האם זה חוקי 2) האם משתמשים בתמונות לשקול חוות דעת או יש מטרה אחרת ? 3) האם זה מזיק בתביעה שלי 4) מה אפשר לעשות תודה

השב
  • 15:53, 12 במאי 2013

אם לא התנגדת אזי למעשה הסכמת. תמונה אומרת הרבה ומשמשת ככלי עזר ולא במקום דיגנוזה רפואית.באם הנך הגון , אין לך מה לחשוש ולהיות בחרדה מיותרת. ניתן גם להתקשר לרופא ולשאול אותו לאיזה מטרה היו הצילומים ולקוות שיענה לך ביותר. תן לו קרדיט שהוא מקצועי ואינו "מחפש אותך". הרגע: די לצרה בשעתה......

תגובה
  • 16:43, 12 במאי 2013

תודה לך על התגובה אבל יש לי שאלה האם אפשר לבקש צו מניעה להשתמש בתמונת שלי בבית משפט <

תגובה
  • 11:12, 16 במאי 2013

צו מניעה גנגש משהו עלום ולא ברור? ראשית כדאי לברר את העובדות עד כמה שניתן. אפשר להגיש צו מניה , זה עולה כסף ואתה עלןל למצוא עצמך מחוייב בהוצאות משפט על מטרד. סוף מעשה במחשבה תחילה.
    להמשך, פשוט ויעיל יותר אם תתקשר בענייך הפרטי ותקבל הסבר מורחב.

חג שמח\\1

תגובה
מנהל הפורום:אלירן חפץ

מנהל הפורום: אלירן חפץ

חוקר פרטי, בעל רישיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים. אלירן הוא חוקר פרטי, מומחה לענייני גירוש
למידע נוסף

072-3220167 חיוג
הודעה

זקוקים לחקירה? כיצד מתחילים? בפורום זה נשיב על שאלות ומידע לגבי חקירות בתחומי אישות (בגידות, תיקי גירושין, מעמד אישי), איתור אנשים או רכוש, איסוף מידע עסקי, כלכלי או אישי, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבים, בילוש ופעילות שטח סמויה, חקירות לצורך הוכחת רשלנות רפואית, קניין רוחני והפרת זכויות יוצרים, בדיקות האזנה לצורך גילוי ומניעת האזנת סתר, התקנת מצלמות נסתרות / סמויות, בדיקות פוליגרף על ידי בודקי פוליגרף מוסמכים.