חוקר פרטי הגיש דו"ח שאין בו הוכחה למה שביקשתי שיוכיח, שילמתי ועכשיו הוא מתחמק - פורום חקירות פרטיות

שאלה חדשה
  • דקלה

נשלח ע"ידקלה 09:20, 23 ביוני 2013

לקחתי חוקר פרטי ובדו"ח אין הוכחה חותכת למה שבקשתי שיוכיח. דיברנו על כך והוא אמר שהוא ינסה לעשות עוד שיחת טלפון. מאז אני שולחת הודעות והוא לא עונה לי.... שאלתי, מה אני יכולה לעשות שכבר שילמתי לו את הכסף?

השב
  • 01:52, 28 ביוני 2013

לשלוח לו מכתב רשום עם אישור מסירה ולהזכיר לו את מה שהובטח. שנית, לבדוק אם הינו חבר בלשכת החוקרים ואז להתלונן עליו ואם אינו....לפנות לוועדת רישוי לחוקרים פרטיים בצמשרד המשפטים למח' חוקרים....

תגובה
מנהל הפורום:אלירן חפץ

מנהל הפורום: אלירן חפץ

חוקר פרטי, בעל רישיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים. אלירן הוא חוקר פרטי, מומחה לענייני גירוש
למידע נוסף

072-3220167 חיוג
הודעה

זקוקים לחקירה? כיצד מתחילים? בפורום זה נשיב על שאלות ומידע לגבי חקירות בתחומי אישות (בגידות, תיקי גירושין, מעמד אישי), איתור אנשים או רכוש, איסוף מידע עסקי, כלכלי או אישי, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבים, בילוש ופעילות שטח סמויה, חקירות לצורך הוכחת רשלנות רפואית, קניין רוחני והפרת זכויות יוצרים, בדיקות האזנה לצורך גילוי ומניעת האזנת סתר, התקנת מצלמות נסתרות / סמויות, בדיקות פוליגרף על ידי בודקי פוליגרף מוסמכים.