מעקב אחרי טלפון סלולרי שלי - פורום חקירות פרטיות

שאלה חדשה
  • ירדנה

נשלח ע"יירדנה 20:18, 22 בנובמבר 2015

שלום, אני חושדת שבעלי עוקב אחרי הטלפון הסלולרי שלי. האם אם אעביר את הסים שלי לטלפון אחר הוא ידע על כך ? האם גם אז יוכל להמשיך ולעקוב ? אני לא רוצה לגלות לו שאני חושדת בו וכן לא רוצה להוציא סכום כסף רב על בדיקה של הטלפון. תודה רבה

השב
  • מנהל הפורום:אלירן חפץ

אלירן חפץ,מנהל הפורום

07:22, 26 בנובמבר 2015

ירדנה שלום רב
    לשאלתך אם תעבירי את הסים לטלפון יש אפשרות טכנולוגית לדעת זאת.
    אם יוכל להמשיך לעקוב אחרייך זה כבר סיפור אחר....השאלה מה הותקן אצלך בטלפון.
    בדיקת המכשיר לא בהכרח יקרה ...תלוי בדגם ובסוג המכשיר, ובסוג הבדיקה המתבצעת.

תגובה
  • 21:53, 11 באפריל 2016

ירדנה התשובה היא בהחלט כן, אחד מהדברים שתוכנות ריגול יודעות לעשות זה לדווח על החלפת סים במכשיר הטלפון. ודרך אגב לא זו בלבד שתוכנות ריגול יודעות לעשות זאת, אלא שגם באנדרואיד עצמו ניתן להיכנס להגדרות ולהגדיר קבלת הודעות סמס בכל פעם שהסים משתנה. זה אחד מהאפשרויות שנוספו לסמסונג למשל כדי למנוע גניבת מכשיר הטלפון כך שאם הגנב החליף את הסים במכשיר, בעל המכשיר יוכל לקבל הודעה מיידית לטלפון אחר שאותו הוא הגדיר.

לגבי שאלתך השניה האם המכשיר ימשיך לעקוב אחרייך, התשובה היא כן, תוכנות הריגול יושבות ברמת המכשיר ולא בתוך הסים כך שגם החלפת סים לא תעזור במקרה כזה. לא זו בלבד אלא שישנן תוכנות ריגול לאייפון למשל שיודעות גם לשבת מחוץ למכשיר הטלפון על גבי גיבוי הענן ולהוציא את המידע משם.

אם את רוצה לקרוא מידע נוסף את מוזמנת לבקר באתר האינטרנט שלנו עולם הסייבר cyberworld או בדף הפייסבוק שלנו.

תגובה
מנהל הפורום:אלירן חפץ

מנהל הפורום: אלירן חפץ

חוקר פרטי, בעל רישיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים. אלירן הוא חוקר פרטי, מומחה לענייני גירוש
למידע נוסף

072-3220167 חיוג
הודעה

זקוקים לחקירה? כיצד מתחילים? בפורום זה נשיב על שאלות ומידע לגבי חקירות בתחומי אישות (בגידות, תיקי גירושין, מעמד אישי), איתור אנשים או רכוש, איסוף מידע עסקי, כלכלי או אישי, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבים, בילוש ופעילות שטח סמויה, חקירות לצורך הוכחת רשלנות רפואית, קניין רוחני והפרת זכויות יוצרים, בדיקות האזנה לצורך גילוי ומניעת האזנת סתר, התקנת מצלמות נסתרות / סמויות, בדיקות פוליגרף על ידי בודקי פוליגרף מוסמכים.