חברת הביטוח לא מוסרת פרטים - פורום ביטוח ותביעות רכוש

שאלה חדשה
 • אלכס

  נשלח ע"יאלכס 11:47, 24 בפברואר 2014

  עשיתי תיאונת דרכים והלכתי לעורך דין . לאחר תהליך ארוך והתנהלות לא טובה מצידו אפילו ממילוי פרטים , עדכן אותי שנתקבל כסף מחיברת הביטוח על סכום מסויים. לאחר יום הביא לי צ'ק מחשבונו הפרטי. כשיצרתי קשר עם חברת הביטוח בעצמי בתור המבוטח ,לא מוכנים לתת לי שום פרט בטענה שמי שמיוצג ע"י עורך דין , בטל כוחו . האם זה נכון ? איזה דרך ישלי כדי לברר מה נסגר עם התבייעה ב-א-מ-ת

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  06:25, 25 בפברואר 2014

  חברת הביטוח מקשקשת. מי שנתן ייפוי כח לעורך דין, כוחו לא בטל, והראיה לכך היא שהוא יכול לבטל את ייפוי הכח. אני מציע שתודיע להם שביטלת את ייפוי הכח לעורך הדין ותדרוש לקבל נתונים מהם על מה הם סגרו איתו. עשה את זה בכתב, ואם הם עדיין יתעקשו, פנה למפקח על הביטוח. זה ישכנע אותם...

  תגובה
 • 11:31, 25 בפברואר 2014

  מודה לך .. ענית לי בדיוק מה שרציתי לדעת..!

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

רובנו פוגשים את חברת הביטוח פעמיים. בפעם הראשונה, כשחברת הביטוח רוצה שנרכוש ממנה פוליסה, היא מחייכת אלינו, מעניקה לנו הטבות וצ'ופרים, ומפזרת הבטחות לרוב.  ממפגש זה, יוצאים רובנו שמחים וזחוחים. הצלחנו לרכוש פוליסה בתנאים מפליגים.

בפעם השניה, כשמגיעה העת לתשלום על פי הפוליסה, בין אם נגנבה לנו המכונית, נשרף לנו הבית, חלינו במחלה קשה או נפצענו, או אז מתגלה לנו חברת ביטוח אחרת לגמרי. הרבה פחות חייכנית, הרבה פחות נדיבה, ובעיקר – קטנונית. כזו שמוצאת אותיות קטנות לרוב, שמטרתן אחת – להוכיח לנו שבעצם רכשנו את הפוליסה הלא מתאימה, וכי האירוע שבגללו אנו מבקשים לקבל את הפיצוי, נופל בדיוק בתוך החריג שלא מחייב אותה לשלם.
בנקודת זמן זו, עוד לפני שנפנה לקבלת ייעוץ משפטי שיעלה לנו הרבה כסף, אנו צריכים עצה טובה שתכוון אותנו, ותיתן לנו כלים להתמודד עם חברת הביטוח, ותבהיר לה שגם אנחנו יודעים לקרוא את האותיות הקטנות, ובעיקר – להראות לה שאנו מכירים גם את החריגים לאותיות הקטנות, שמשום מה תמיד, אבל תמיד, פועלות רק נגדנו. אתם מוזמנים להיכנס לפורום זה, להתייעץ, לשאול, להביע עמדות, להשיב לשאלות של אחרים, להתווכח, לתקן שגיאות של אחרים וללמוד משגיאות שלנו, וביחד נמצה את זכויותינו מול הגוף הענק הזה, במידה הולמת והוגנת.