לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אלי

גניבת פלאפון

שלום רב! נגנב לי הפלאפון במקום העבודה ב-8/2/16 בשעות הבוקר כאשר הנחתי אותו על השולחן בחדר הלבשה שלי , לפי מצלמות המעכב שיש בחוץ 3 אנשים נכנסו לחדר אחרי ורק אחד מהם נכנס ויצא והשניים האחרים נכנסו לחדר ולא יצאו ממנו עד שאני הגעתי כמה שניות אחריהם. לפי החשדות שלי אמרתי לבעלת המפעל שהחשוד הראשון הוא שלפי דעתי הוא החשוד המרכזי כי עובד חדש בתפקיד מנהל המחסנים במפעל והשניים האחרים עובדים איתי כבר שנתיים. בתאריכים 9-10/2/16 יומיים חקירה של בעלת המפעל היא קבעה שמבחינתה היא לא יודעת מי הגנב. החשוד המרכזי לא הגיעה לעבודה בתאריך 10/2/16 ואולם השניים האחרים היו בעבודה ולאחר העבודה הודעתי לבעלת המפעל שאני הולך להגיש תלונה במשטרה ואכן עשיתי כך. וביום שלמחרת בתאריך 11/2/16 בסביבות השעה השעה 14:00 החשוד המרכזי החזיר לי את הפלאפון ולטענתו הוא מצא אותו במחסן השני לא במחסן שאני עובד ואפילו לא קרוב לחדר ההלבשה , החשוד טוען בזמן שנפל לו העט מתחת למשטח עץ והוא התכופף לחפש אותו ופתאום הוא מצא את המכשיר. חשוב לציין שהמכשיר חזר אליי כמו חדש (איפסו את כל המכשיר והורידו לי את המגן זכוכית) ובנוסף לכך קניתי כבר מכשיר חדש יומים לאחר הגניבה. מה עושים? אם הוא נמצא אשם ומקבל האזהרה אני יכול לתבוע אותו על עוגמת נפש? ועל הוצאה כספית לרכישת מכשיר חדש?

אמיר שושני

צר לי לאכזב אותך. המשטרה אפילו לא תחקור. בעוד כמה ימים / חודשים תקבל הודעה על סגירת התיק מחוסר עניין לציבור. התביעה שלך נגדו אולי תתקבל ואולי לא, אבל הפיצוי שתקבל, אם תזכה, יהיה כזה שתשאל את עצמך בשביל מה התחלת את כל התהליך הזה. רכז את מאמציך בשכנוע הבוסים לפטר אותו כי גנב הוא גנב. ואם היום הוא החזיר, מחר הוא יגנוב ולא יחזיר.

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום ביטוח ותביעות רכוש