פטור מס הכנסה - פורום פטור ממס הכנסה

שאלה חדשה
  • יעל

    נשלח ע"ייעל 13:14, 27 ביולי 2015

    אימי בת 88 ניצולת שואה סיעודית. האם עליה לשלם מס הכנסה על תיק מניות חסכונות?

    השב
  • 13:25, 27 ביולי 2015

    שלום רב,
    כדי להיות זכאית לפטור ממס הכנסה עליה להיות זכאית לאחוזי נכות רפואית של 90% או מועדות של המל"ל או פטור מס הכנסה או אחוזי נכות לפי חוק רדיפות הנאצים, חוק נכי המלחמה בנאצים ועוד, כמפורט בסעיף 9(5) לפקודת מס הכנסה.
    היה והיא עומדת בתנאי הראשוני הנ"ל, תהיה הכנסתה מפירוט החסכון פטורה עד לסכום של 73,560 ₪.

    תגובה