מה החוק אומר? - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
  • לואיזה אבייב

נשלח ע"ילואיזה אבייב 21:49, 21 בספטמבר 2012

שלום רב אני עובדת ברשת מזון כקופאית ראשית ואחראית משמרת ,בסופר שלנו אין צוות אחרי הצהריים ,זאת אומרת שמנהל סניף הולך בשעה 16:00 וגם עובדת נקיון ואין לנו שומר בכלל בסניף ואני נשארת לבד עם 2 קופאיות , אני מציינת שכל הבעיות כולל אבטחה מופנות אליי ואני בסך הכל קופאית ראשית שהוסמכתי להיות קופאית ראשית בלבד הסופר באחריותי בלת ברירה האם זה חוקי להשאיר סופר בלי מנהל אוו איש בטחון ?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אורית רוזן אור

עו"ד אורית רוזן אור,מנהל הפורום

11:35, 2 באוקטובר 2012

אין כזה חוק העוסק בהתנהלות של סניף רשת מזון בלי מנהל ובלי איש ביטחון.
    אין זה גם מתחום דיני עבודה משאבי אנוש ושכר.
    מדובר בדרך הניהול של סניף רשת מזון. יש לרשת זו הנהלה ראשית ויש מנהל אחראי בסניף ועליהם לדעת את הסיכון הכרוך כשאין מנהל ואיש ביטחון בסניף בשעות אחה"צ.
    הפתרון למצוקתך האישית מצוי בידיהם.

תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.