פיטורין עקב הריון - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
  • אסתר

נשלח ע"יאסתר 15:13, 24 ביוני 2013

כשהייתי בהריון אמרה לי המנהלת שהיא לא תתן לי את עבודתי במשרה, ואקבל מילויי מקום, כשחזרת מחופשת לידה קרוב לסיום השנה נתנו לי כל מיני חורים, ואח"כ הודיעה לי המנהלת שאני מפוטרת לשנה הבאה ואכן נשארתי בבית עד אחרי החגים, ואחר הרבה ויכוחים טלפוניים החזרו אותי לחצי משרה ואכן כך עבדתי בשנה אחרונה ועכשיו פוטרתי לגמרי, רציתי לדעת מה עלי לעשות, וכן אם אוכל לצאת לשנת שבתון, ובד בבד לתבוע. תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אורית רוזן אור

עו"ד אורית רוזן - אור,מנהל הפורום

15:31, 24 ביוני 2013

העובדות המתוארות בשאלתך אינן תואמות לכותרת מאחר ולא מדובר בפיטורים עקב הריון.
    -

תגובה
  • 18:25, 24 ביוני 2013

תודה לך אורית על תשובה
    אני מבינה שהרעת התנאים עד כדי פיטורים אף אם באה בעקבות הריון אין זה מבחינה חוקית בעקבות הריון, והחוק לצידם ?

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד אורית רוזן אור

עו"ד אורית רוזן - אור,מנהל הפורום

16:34, 26 ביוני 2013

תשובתי כבר ניתנה בנפרד

תגובה
  • 17:57, 26 ביוני 2013

תודה על הפורום המדהים טוב לדעת שקיים כזה פורום

תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.