הכשרה מקצועית - פורום משאבי אנוש ושכר

 • שרון תובל נשלח ע"ישרון תובל 14:44, 19 באוגוסט 2013

  שלום רב, אני מעוניינת לקבל מידע על הכשרות מקצועיות בפיתוח משאבי אנוש. יש לנו בחברה חלקת כ"א, ולצורך רענון, הייתי שמחה לדעת אם יש מכונים שמציעים קורסים בנושא.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אורית רוזן אור

  עו"ד אורית רוזן - אור,מנהל הפורום

  14:54, 19 באוגוסט 2013

  אין המדובר בשאלה בתחום המשפטי
  ולכן בפורום זה אין מענה לשאלתך
  פני למכונים/ חברות מתחום משאבי אנוש

  תגובה
 • עודד שרייב

  15:59, 20 באוגוסט 2013

  אז אומנם התבלבלת קצת בפורום, אבל לא נראה לי שזה חטא להגיב משהו ענייני וחד פעמי. אני עברתי קורס הכשרה, שנראה לי דומה מאד למה שאת מציינת. זה היה במסגרת היחידה ללימודי המשך של הטכניון, אני עברתי את ההשתלמות בי-ם, אני חושב שיש שלוחות נוספות בארץ.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אורית רוזן אור

מנהל הפורום: עו"ד אורית רוזן אור

בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר ראשון במשפטים L.L.B. מנהלת את משרדה משנת 2001, מתמחה בייעוץ לח
למידע נוסף

077-9971350 חיוג
הודעה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.