התפטרות ולאחר שבוע גילוי הריון +שמירת הריון - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
  • בטי

נשלח ע"יבטי 21:01, 9 במרץ 2012

שלום רב, רציתי להתייעץ לגבי מקרה: התפטרתי מעבודתי בעקבות יחסי אנוש ביני לבין המעביד לאחר כשבוע גיליתי שאני בהריון מהרגע שגילתי שאני בהריון ועד הלידה יש לי שמירה הריון רציתי דעת האם אני זכאית לשמירת הריון מהמעביד +ולגבי דמי לידה בביטוח לאומי מסרו כי צריך להעביר לאישור מהעסיק למרות שאינני עובדת שם כי הנתפטרתי ואז גילתי על ההריון ..?

השב
  • 13:32, 11 במרץ 2012

עבור שמירת הריון אם היא מגיעה ל-30 ימים משלם הבטוח לאומי. פני עם שאלותיך לפורום הביטוח הלאומי

תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.