משמעות מינוס ימי מחלה בתלוש במצב של פיטורין - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
  • shlomo

נשלח ע"יshlomo 13:16, 19 במרץ 2012

שלום, פוטרתי לאחרונה מעבודתי אני רואה שבתלוש שלי כתוב -11 ימי מחלה. אשמח להבין מה הכוונה מינוס ימי מחלה וגם כיצד זה אמור להשפיע אם בכלל על התשלומים המגיעים לי מהמעסיק בעת סיום עבודתי. תודה מראש

השב
  • 11:07, 20 במרץ 2012

בדוק עם המעסיק מה פרוש הרשום בתלוש. יכול להיות שניצלת יותר ימי מחלה ממה שהגיע לך ולכן, בסיום העבודה מותר לנכות "חובות" וניכו לך תשלום שקבלת בגינם.

תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.