דמי הבראה - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
  • מיכאל כהן

נשלח ע"ימיכאל כהן 01:29, 12 באפריל 2012

שלום אני עובד כמלצר בבית קפה כבר שנה וחצי, בנובמבר האחרון פניתי אל המעסיק שלי בבקשה שישלם לי דמי הבראה, הוא טען שהוא משלם רק בחודש אוגוסט, השבוע עזבתי את מקום העבודה, האם אני צריך לחכות לאוגוסט או שהוא חייב לשלם לי במשכורת האחרונה? שאלה נוספת, אני רוצה לדעת כמה הוא צריך לשלם לי עבור ימי חג וימי חופשה, עבדתי 4 ימים בשבוע, ממוצע של חמש שעות למשמרת.

השב
  • 11:35, 12 באפריל 2012

לעניין הבראה - עליו לשלם לך עם המשכורת האחרונה. איננו עורכים חישובים בפורום זה.

תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.