פיטורין - פורום משאבי אנוש ושכר

 • אילן נשלח ע"יאילן 16:38, 14 באפריל 2012

  11שנה אני עובד חודשי+שעות נוספות שישי שבת שהמעביד מחייב אותי כבר 3חודשים שהו סגר את המקום שישי שבת וכתוצאה אני מרביך פחות מהסחר שאני רגיל לאבי למשפחתי זה הרעת תנאים? ובמצב זה הים אגיש פיטורין חודש מראש על סחר נמוך מגיעה לי 100% פיצואים

  השב
 • ענת רוזנר, עו"ד

  11:42, 15 באפריל 2012

  כן, אם המעביד שינה לך את צורת העבודה והכנסתך הקבועה קטנה כתוצאה מכך, זוהי הרעה בתנאי עבודה. עליך להודיע כי אם לא יחזיר לך את הכנסתך הקודמת תתפטר תוך 30 יום ותהיה זכאי לפיצויי פיטורים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אורית רוזן אור

מנהל הפורום: עו"ד אורית רוזן אור

בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר ראשון במשפטים L.L.B. מנהלת את משרדה משנת 2001, מתמחה בייעוץ לח
למידע נוסף

077-9971350 חיוג
הודעה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.