דמי הברה וימי חופשה לאחר עזיבה - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
  • רינה

נשלח ע"ירינה 18:35, 19 באפריל 2012

היי, עבדתי במשך שנתיים במלצרות במסעדה. השכר היה על הפרשה של טיפים לפי שעה כאשר בסוף החוש היו מוציאים לנו צ'ק לפי מספר שעת העבודה ביחד עם תלוש משכורת. מעולם לא קיבלתי דמי הבראה ו/או ימי חופשה. כעת, שעזבתי אני מעוניינת לדעת האם אני זכאית לתשלום כלשהו. אשמח לתגובה. תודה רבה

השב
  • 09:57, 22 באפריל 2012

כן את זכאית לפדיון חופשה ולדמי הבראה בהתאם להיקף משרתך

תגובה
  • 15:05, 12 ביוני 2012

היי
    איך אני מחשבת דבר כזה???
    אין דבר כזה במלצרות היקף משרה..
    היית עובדת משמרות לפי שעות...

תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.