מכתב פיטורין - פורום משאבי אנוש ושכר

 • שירה נשלח ע"ישירה 08:39, 22 באפריל 2012

  שלום עו"ד ענת, בעלים פוטר מעבודה לפני כחודש, מדבור בחברה פרטית קטנה, פעם ביומיים בעלי יוצר איתו קשר לגבי הפקת מכתב פיטורין, איך זה טרם ביצע זאת. האם בעלי זכאי למשהו (משכורת?) עד לקבלת מכתב. תודה שירה

  השב
 • ענת רוזנר, עו"ד

  14:22, 22 באפריל 2012

  אם בעלך פוטר הוא זכאי לפיצוייפ יטורים אם עבד שנה בקירוב, פדיון חופשה, הפרשי הבראה ועוד. בעלך צריך לפנות אליהם בדואר רשום ולדרוש הן את מכתב הפיטורים והן את כל המגיע לו בגין עבודתו וסיומה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אורית רוזן אור

מנהל הפורום: עו"ד אורית רוזן אור

בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר ראשון במשפטים L.L.B. מנהלת את משרדה משנת 2001, מתמחה בייעוץ לח
למידע נוסף

077-9971350 חיוג
הודעה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.