הממונה על פי חוק עבודת נשים - פורום משאבי אנוש ושכר

 • יסמין נשלח ע"ייסמין 10:15, 1 במאי 2012

  בוקר טוב עו"ד רוזנר, יש לי במשרד אשה בחודשי הריון ראשונים, לא סיפרה לי על הריונה אך נודע לי על כך מאחת המנהלות שמכירה אותה אישית. האם יש צורך בעירוב הממונה לעבודת נשים על-מנת לבדוק כשרות פיטוריה? הסיבה לכך מקצועית לחלוטין מבחינתי לאחר 4 שנים בתחום המזכירות. תודה לך

  השב
 • ענת רוזנר, עו"ד

  18:18, 1 במאי 2012

  כל עוד לא הגישה אישור על ההריון, אין טעם שתפני. אם תזמיני אותה לשימוע, והיא תטען כי היא בהריון, בקשי ממנה אישור ופני לקבלת היתר פיטורים ללממונה. הואיל והעניין יכול להיות בעייתי ולא בקלות נותנים אישור פיטורים ועד למתן אישור עליך לשלם לה משכורת מלאה אני מציעה לך לבוא להתייעץ .

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אורית רוזן אור

מנהל הפורום: עו"ד אורית רוזן אור

בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר ראשון במשפטים L.L.B. מנהלת את משרדה משנת 2001, מתמחה בייעוץ לח
למידע נוסף

077-9971350 חיוג
הודעה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.