מילוי כרטיס עבודה - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
  • יו יו, גם

נשלח ע"ייו יו, גם 09:49, 6 במאי 2012

שלום רב, מועסק כשכיר מזה כ-20 שנה, כאשר מאז ומתמיד עבודתי הוגדרה כגלובלית. מצד אחד מעולם לא קיבלתי תוספת ביגוד הנעלה וכיו"ב ומצד שני תמיד עבדתי יותר שעות מהמקובל לרבות עבודה בסופי שבוע, בחגים ובשבתות ביום וגם בלילה. לאחרונה המעביד דורש ממני במפגיע למלא כרטיס עבודה שלא יופיעו בו יותר מ- 43 שעות שבועיות- וכמובן שאסור לי לציין שעבדתי בלילה , בחג או בסוף שבוע.זקוק לעצה- חושב שהמעביד זקוק לכרטיס עבודה"תיקני" מול הרשויות וגם סימוכין במקרה של תביעה עתידית. מה עלי לעשות?

השב
  • 10:21, 6 במאי 2012

לדווח אמת ckcs

תגובה
  • 09:18, 7 במאי 2012

המעביד "רומז" שבמקרה שאמלא דו"ח מלא ומפורט בו יצויין מספר שעות מעל 43 שבועיות הוא "ישקול" לפטר אותי ולקבל אותי ב"תנאים אחרים".

תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.