הורדת ימי עבודה - פורום משאבי אנוש ושכר

 • קרן נשלח ע"יקרן 09:34, 24 במאי 2012

  אני עובדת מעל שנה במקום. היקף העבודה שלי היה בכל הזמן הזה 5 ימים בשבוע. שכרי מחושב לפי שעות. אתמול בלילה קבלתי הודעה מהמעסיק "אל תגיעי מחר, אין עבודה". האם הוא יכול לעשות את זה? כמובן שהוא אינו מתכוון לשלם על היום בו לא אגיע.

  השב
 • ענת רוזנר, עו"ד

  16:07, 28 במאי 2012

  על מנת להשיב לך על השאלה, צריך לבדוק את חוזה העבודה שלך, אם יש, את ההסכם הקיבוצי, אם יש ואת הנהוג במקום העבודה. וכן, להבין למה הורה לך לא לבוא לעבודה. התייעצי עם עו"ד

  תגובה
 • קרן

  16:33, 28 במאי 2012

  אין לי חוזה, זוהי עבודה בתחום החקלאות ואני פשוט עובדת שם ומקבלת משכורת.
  האם לאחר שנה של עבודה של 5 ימים יכול המעסיק לומר לי שיש צמצום בעבודה הנצרכת וימי העבודה שלי יהיו מעתה 3 ימים בשבוע?

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אורית רוזן אור

מנהל הפורום: עו"ד אורית רוזן אור

בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר ראשון במשפטים L.L.B. מנהלת את משרדה משנת 2001, מתמחה בייעוץ לח
למידע נוסף

077-9971350 חיוג
הודעה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.