פיצווים והבראה - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
  • חוה

נשלח ע"יחוה 18:32, 1 ביוני 2012

אני עובדת מי זה כשנתיים בחברת כח אדם לא קיבלתי דמי הבראה ויש לי הרעת תנאים מ 35 שעות שבועיות ל 8 שעות מכיוון שאנני מעוננינת לעבוד עם מישהי מסויימת אין לי בעיה לעבוד בכל דבר אחר במשרד

השב
  • 10:48, 2 ביוני 2012

כתבי למעסיק כי אם לא ישלם לך את ההבראה תוך 30 יום ולא יחזיר אותך להיקף המשרה הקודם, את תתפטרי כתוצאה מהרעה בתנאי עבודה ותהיי זכאית לפיצויי פיטורים

תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.