דבר נוסף - פורום נזיקין ותאונות

שאלה חדשה
  • עדי

נשלח ע"יעדי 16:39, 17 בספטמבר 2012

אני בן משפחתו של הנפגע וצורפתי לתביעה כתובע בנוסף לו כי הייתי בעת הגשת התביעה אפוט' שלו. היום אני כבר לא אפוט' אך ממשיך להיות התובע יחד איתו ואני אמור להיות עד ראשי. בגלל ההתנהלות השטחית של התיק ,האם יתכן מצב שבסופו של יום בית משפט ידרוש מימני כספים בגין הוצאות וכו? האם זכותי לצאת מהתביעה? האם זכותי לקחת עו"ד מטעמי?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אריאל פרויליך

עו״ד אריאל פרויליך,מנהל הפורום

08:15, 18 בספטמבר 2012

1. אם אינך אפוטרופוס יותר וצירופך לתביעה היה טכני ונחוץ בזמנו רק מסיבות פרוצדורליות ניתן לבקש למחוק אותך כתובע בתביעה., אם כי, לאפוטרופוס , גם אם מונה לתקופה מסויימת בלבד יש עילת תביעה משלו בגין שכר אפוטרופוס והוצאות אישיות שהיו לו . 2. רק אם התביעה כולה תידחה ללא זכאות לפיצויים בכלל בגלל העדר עילת תביעה קיים סיכון לתשלום הוצאות לצד השני. 3. כל אדם זכאי לקחת עורך דין מטעמו ולהפסיק ייצוג של עו״ד מטפל . השאלה לצורך מה נחוץ עורך דין נוסף במקרה זה שבו אינך אפוטרופוס יותר וכל תפקידך הוא להעיד ביום שייקבע לשמיעת הראיות.

תגובה
  • 10:03, 18 בספטמבר 2012

חוץ מנושא הכסף האם יש יתרון נוסף בלהיות תובע 2?
    כל ההתנהלות נעשית מולי ולא מול תובע 1

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד אריאל פרויליך

עו״ד אריאל פרויליך,מנהל הפורום

16:25, 18 בספטמבר 2012

אין כאן עניין של יתרון . הצירוף של אפוטרופוס לתביעה נחוץ כדי שיעמוד בנעלי החסוי. זה כמו הורה שתובע בשם קטין מתחת לגיל 18. מהרגע שהנפגע אינו חסוי יותר מתיימרת תביעת האפוטרופוס ואפילו אינה נכונה יותר מבחינה משפטית שכן תובע שאינו חסוי צריך לתבוע בשם עצמו.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

עורך דין, נוטריון ומגשר מוסמך, בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני נזיקין ובתביעות ייצוגיות. עו"ד לינדנבר
למידע נוסף

053-9374953 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בתביעות נזיקין במקרים של תאונת דרכים, תאונת עבודה, פגיעה במקום ציבורי, נזקי גוף, פיצויים, אחוזי נכות.