• שמעון

נשלח ע"ישמעון 22:35, 26 ביוני 2013

שלום רב ברצוני לדעת ננניח בית המשפט פסק 100 אלף פיצוי + 17.5 אחוז שכר טרחה + מעמ המעמ הוא על השכר טרחה של העורך דין בלבד או שהמעמ הוא על הפיצוי דהיינו 100 אלף + 17500 שכר הטרחה של העו"ד ועל זה להוסיף מעמ ? אני לא מתכוון מבחינת התשלום לעורך הדין אני מתכוון מבחינת הסכום הכולל שמגיע לי לפני התשלום לעורך הדין ב. יש לי דילמה השופט שמונה לי בתיק פסק בתיק דומה לשלי סכום נמוך יחסית למקובל בתחום וכך גם בהצעה שהציע לי אם המשפט ימשיך אם שופט אחר בהחלט הייתי ממשיך עם התיק ולא מקבל את הצעת הפשרה שהוצעה האם יש דרך לשנות שופט. או בית משפט לאחר הצעת הפשרה האם ידוע לך על דרך כזאתי? תודה על המענה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אריאל פרויליך

עו"ד אריאל פרויליך,מנהל הפורום

13:45, 27 ביוני 2013

1. המע"מ הוא על שכר הטרחה בלבד ולא על הפיצוי. 2.לא ניתן להחליף שופט ולבחור שופט יותר "נוח" כבקשתך. גם אם תיק מסויים עובר לשופט אחר בגלל אילוצי בימ"ש, מחייבים כל ההליכים וההחלטות שניתנו ע"י השופט הקודם ודבר לא מתבטל.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

עורך דין, נוטריון ומגשר מוסמך, בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני נזיקין ובתביעות ייצוגיות. עו"ד לינדנבר
למידע נוסף

053-9374953 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בתביעות נזיקין במקרים של תאונת דרכים, תאונת עבודה, פגיעה במקום ציבורי, נזקי גוף, פיצויים, אחוזי נכות.