רשלנות עירייה - פורום נזיקין ותאונות

שאלה חדשה
  • שרון

נשלח ע"ישרון 01:54, 9 באוגוסט 2013

שלום, רציתי לדעת למי עליי לפנות במקרה שקרה לי. נחתכתי ממחסום ברזל שהוצב בצורה לקויה במתחם בו התקיים יריד עירוני (רגל אחת של מחסום הברזל הייתה בולטת באוויר) צוות האבטחה והשיטור שהיו במקום התייחסו בזלזול לקול הבכי וההיסטריה שלי , טענו שמדובר רק בשריטה והזעיקו את מד׳א לאחר רבע שעה שבה אני מדממת עם פצע עמוק ופתוח. ביקשתי להיכנס למתחם על מנת לשבת ולהירגע ואנשי הביטחון מנעו ממני ופנו אליי בצורה מזלזלת כמו למשל ״תרגעי זה רק שריטה״, הרק שריטה הזו אובחנה על ידי מדא כחתך עמוק ונאלצתי לסוע בכוחות עצמי בעיר זרה לי לקבל טיפול רפואי מידיי שכלל הרדמה מקומית ותפרים. כמובן שמעבר לרשלנות מדובר בעוגמת נפש ובזלזול מוחלט מצד כל המוכחים במקרה , אשמח לדעת מה הן זכויותי המשפטיות במקרה. תודה רבה (:

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אריאל פרויליך

עו"ד אריאל פרויליך,מנהל הפורום

09:45, 9 באוגוסט 2013

מדובר בתביעת נזיקין רגילה. התביעה העיקרית היא כנגד מקימי המחסום או הערייה שבחסותה ובארגונה הוקם היריד וגם המחסום. נושא הזלזול הוא משני בתביעה כי בסופו של דבר הפיצוי הנזקי משולם על נזק הגוף שנגרם (כולל כמובן הכאב ועגמת הנפש). אם יש צילומים של המחסום שמוכיח את הרשלנות יש לכך יתרון. אם לא תוכח רשלנות אין עילה לפיצוי בכלל.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

עורך דין, נוטריון ומגשר מוסמך, בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני נזיקין ובתביעות ייצוגיות. עו"ד לינדנבר
למידע נוסף

053-9374953 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בתביעות נזיקין במקרים של תאונת דרכים, תאונת עבודה, פגיעה במקום ציבורי, נזקי גוף, פיצויים, אחוזי נכות.