פציעה בזמן האימון. ממה להתחיל? - פורום נזיקין ותאונות

שאלה חדשה
  • פאבל

נשלח ע"יפאבל 10:51, 17 בדצמבר 2013

שלום! אני מתאמן איגרוף באחד חדרי הכושר. באחד האימונים בזמן התנועה הרגשתי כאב ויומיים לאחר מכן התברר שמדובר הקרע של גיד אכילס. עשו לי ניתוח ושמו גבס, שאני צריך להיות איתו 9 שבועות. כתוצאה מכך נעדרתי קצת יותר משבוע ימים מעבודה והיום אני יכולל ללכת, רק בעזרת הקביים. בתחילת כל שנת האימונים אני משלם תשלום נוסף לחדר כושר עבור הביטוח, אבל אין לי שום מסמך עם פרטי הביטוח. העניין הוא כזה: פניתי לפני כשבוע לבעל חדר כושר על מנת לקבל פרטי פוליסת הביטוח לצורך תביעה, אבל בעל חדר כושר התחמק מלתת לי את הפרטים ואמר שצריך לברר משהו ולחזור אלי עם תשובה. השאלה: מה עלי לעשות עכשיו? האם אני יכול להיעזר בשירותי חברת עורכי דין בשביל שהחברה תבצע את כל העבודה בלי המעורבות שלי? תודה רבה!

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אריאל פרויליך

עו"ד אריאל פרויליך,מנהל הפורום

13:29, 17 בדצמבר 2013

השאלה היא עבור איזה "ביטוח" אתה משלם. בעיקרון לחדרי כושר יש ביטוח אחריות לנזקי צד ג' כלומר מכסים תאונות שנגרמות למתאמנים אך ורק כתוצאה מרשלנות חדר הכושר. לדוגמא : משקולת כבדה נופלת ממקום איחסונה על רגל של מתאמן. או מתאמן נופל עקב החלקה על רטיבות שמנונית , או מתקן נופל על מתאמן וכד'. הביטוח אינו מכסה פציעות שנגרמות מעצם האימון כמו נזקי שרירים, גידים, עצמות, וכד'. לכן, גם יימסרו לך פרטי הביטוח ככל הנראה לא תפוצה על נזקיך ע"י חדר הכושר או מבטחיו שכן לא מדובר בביטוח המכסה כל פציעה או נזק גופני הנגרמים בעת אימון או תוצאת אימון.

תגובה
  • 18:52, 22 בינואר 2014

שלום , אני עובדת בתכנית טלויזיה חדשה שעוסקת בתביעות קטנות, אשמח לשוחח איתך.
    לפרטים נוספים כנס ל -

https://www.facebook.com/pages/%D7%94%D7%93%D7%99%D7%99%D7%9F/507915195989661?notif_t=page_invite_accepted

ג'ייין

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

עורך דין, נוטריון ומגשר מוסמך, בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני נזיקין ובתביעות ייצוגיות. עו"ד לינדנבר
למידע נוסף

053-9374953 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בתביעות נזיקין במקרים של תאונת דרכים, תאונת עבודה, פגיעה במקום ציבורי, נזקי גוף, פיצויים, אחוזי נכות.