עזרה - פורום נזיקין ותאונות

• מוטי נשלח ע"ימוטי 15:18, 3 באפריל 2014

שלום, לפני כמה חודשים מישהו נכנס בי באוטו. התווכחנו רבות בינינו מי אשם ובסופו של דבר הגענו לעמק השווה שאני אשלם לו את הסכום של ההשתתפות עצמית שלו והוא יקח את האחריות עליו. נתתי לו כסף במזומן וניסחתי מסמך שמתאר מה שקרה + הודאה באשמה והוא חתם לי עליו. עכשיו הוא שינה גירסה וגם טוען שלא חתם על המסמך. אני חושב שנגיע לבית משפט. השאלה היא אם אני יכול להעלות את עניין הכסף ואיך זה מצטייר. מה נגדי ומה לטובתי ומה אפשר לעשות מול מישהו שגם לקח כסף במרמה וגם בסוף תובע אותי. אני יודע שאני לא יוצא צדיק מכל העניין, אבל חשוב לי לנצח משום שאין בכוונתי לשלם פעמיים. אודה לך מאוד על עזרתך!

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אריאל פרויליך

עו"ד אריאל פרויליך,מנהל הפורום

18:44, 3 באפריל 2014

1. המסמך החתום על ידו מדבר בעד עצמו. אוטנטיות של חתימה ניתן לבדוק ולהוכיח . 2. התשלום בתמורה להודאה באשמה לא מצטייר טוב. 3. צריך להמתין ולבדוק כיצד העניין מתפתח לאחר שתגיש תביעה משפטית כנגדו על נהיגה רשלנית וגרימת נזק לרכבך, ואז תוכל לדעת מה יהיו טענות ההגנה. איני יכול לייעץ בעניין כזה לפני שטענות ההגנה יוגשו.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

עורך דין, נוטריון ומגשר מוסמך, בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני נזיקין ובתביעות ייצוגיות. עו"ד לינדנבר
למידע נוסף

053-9374953 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בתביעות נזיקין במקרים של תאונת דרכים, תאונת עבודה, פגיעה במקום ציבורי, נזקי גוף, פיצויים, אחוזי נכות.