הערכת תיק - פורום נזיקין ותאונות

• נתן נשלח ע"ינתן 20:17, 15 בספטמבר 2014

שלום . אני פה בשביל לקבל את דעתך על התיק שהיה לי . אני היתי בן 26 נפלתי בבית מלון בחיפה לפני שנה וחצי נשברה לי היד ושמו לי גבס לחודש. הורדתי אותו והתחלתי לחפש עורך דין ובסוף נפלתי על מישהו הוא לקח את התיק ושלח אותי למומחה שקבע לי 10 אחוזים נכות .חברת הביטוח גם שלחה אותי לרופא שקמעת לא בדק אותי וקבע לי 0 אחוזים . לאחר מכן התחילה התקשרות בין העורכי דין והגיעו ל 20 אלף שח . העורך דין שלי אמר שזה בסדר ואין צורך לבדיקת מומחה נוספת . שכנע אותי והסכמי להסכום הזה . אני מרגיש שהעוף דין שלי הזניח בטיפול . שאלתי תיק כזה לפחות כמה יכול נסגר .חשוב לציין שברגע שנפלתי הייתי סטודנט ללא עובד נתן

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אריאל פרויליך

עו"ד אריאל פרויליך,מנהל הפורום

08:42, 16 בספטמבר 2014

לא ניתן לתת הערכה לפי הנתונים שמסרת. סכום הפיצוי תלוי בהרבה פרמטרים החל מהוכחת הרשלנות שגרמה לנפילה (אם הנפילה ארעה ללא סיבה רשלנית מוכחת של המלון אין פיצוי בכלל). המשך בנכות הרפואית ובסיכוי שמומחה נייטרלי לא יתן נכות בכלל. המשך בנושא אבדן כושר השתכרות ועוד. עורך דינך בקיא בכל עובדות התיק כולל הסיכון להפסיד את כל התביעה אם לא תוכח רשלנות. במקרים כאלה, כדי לא לסכן את הלקוח ניתן לסיים בפשרה כוללת שאולי נראית נמוכה אבל מונעת את הסיכונים המשפטיים הכרוכים בניהול התביעה בבית המשפט.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

עורך דין, נוטריון ומגשר מוסמך, בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני נזיקין ובתביעות ייצוגיות. עו"ד לינדנבר
למידע נוסף

053-9374953 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בתביעות נזיקין במקרים של תאונת דרכים, תאונת עבודה, פגיעה במקום ציבורי, נזקי גוף, פיצויים, אחוזי נכות.