• אדם

נשלח ע"יאדם 00:24, 10 בדצמבר 2014

בתיק ת.ד ,בטוח לאומי ביקש להצטרף לתיק בשלבים המאוחריםכאשר הוא תובע סכום מסויים. 1.האם צריך להגיש כתב תביעה מתוקן שבו מופיע בטוח לאומי כתובע נוסף? 2.האם בטוח לאומי יופיע כתובע בתיק שלי עד שיהיה פסק דין? ואם כן,מה זה אומר לגבי הפיצוי? 3.אם אני מעוניין להגיש תביעה כלשהי לביטוח הלאומי כל עוד התיק הזה מתנהל כמו למשל שר"ם ,האם אוכל ? 4.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אריאל פרויליך

עו"ד אריאל פרויליך,מנהל הפורום

11:38, 10 בדצמבר 2014

מדובר בתופעה מקובלת ורגילה. הצטרפות הביטוח הלאומי לתביעה אינו דורש תיקון התביעה שלך. הביטוח הלאומי מצטרף כתובע נוסף. הצירוף לא אמור להשפיע על הפיצוי שלך. כל תובע דורש את המגיע לו . אתה תובע פיצויים. הביטוח הלאומי תובע החזר תגמולי הביטוח הלאומי שהוא נאלץ לשלם לך עקב התאונה. ברור שתביעת הביטוח הלאומי מופחתת מהפיצוי שייפסק לך אבל זה המצב בכל מקרה גם ללא הצטרפות הביטוח הלאומי לתביעה.

תגובה
  • 11:52, 10 בדצמבר 2014

השופטת ביקשה להגיש תביעה מתוקנת כאשר המלל מופיע כתובע נוסף מה זה אומר? האם אני כרגע חסום לגבי תביעה כלשהי מול המלל?

תגובה

עו"ד אריאל פרויליך,מנהל הפורום

14:25, 10 בדצמבר 2014

אתה לא חסום. להפך. אם המלל תובע משמע שכבר פנית לקבלת גמלאות וקיבלת או אתה מקבל גימלאות.

תגובה
  • 15:41, 10 בדצמבר 2014

מה המשמעות לגביי שהמלל מופיע בכתב התביעה כתובע? הרי המלל יכול היה לבקש את חלקו בנפרד לא? למה צריך להכנס לכתב התביעה?

תגובה

עו״ד אריאל פרויליך,מנהל הפורום

21:06, 10 בדצמבר 2014

יש מגוון סיבות להצטרפות המלל לתביעה. ראשית הוא לא תמיד זכאי לתבוע אוטמטית. וזקוק להכרעה שיפוטית שנית יש לו אינטרס להיות נוכח במשפט ולהשגיח על הסכמי פשרה שעשויים לקפח זכויותיו . כמו כן הוא לעיתים מצטרף כדי לעצור את ההתיישנות על תביעתו.

תגובה
  • 11:47, 11 בדצמבר 2014

האם נוכחותו תקשה על המשך המהלכים של התובע?

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

עורך דין, נוטריון ומגשר מוסמך, בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני נזיקין ובתביעות ייצוגיות. עו"ד לינדנבר
למידע נוסף

053-9374953 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בתביעות נזיקין במקרים של תאונת דרכים, תאונת עבודה, פגיעה במקום ציבורי, נזקי גוף, פיצויים, אחוזי נכות.