• חליל

נשלח ע"יחליל 00:16, 25 ביוני 2015

שלום רב אני אח מוסמך בתפקידי עבדתי בבית חולים 16 שנה ב2007 הייתה לי תאונת עבודה שהוכרה בביטוח לאומי ב2010 שוב היתה לי תאונת עבודה שגם הביטוח לאומי הכיר בה ולאחר התאונה הייתי זקוק לניתוח בצוואר לאחר הניתוח ישבתי בבית 3 שנים קיבלתי כל חודש 75%מהשכר דרך ימי המחלה המצטברים לא הגעתי להסכם עם משאבי אנוש וקיבלתי מכתב פיטורים לא ידעתי שאני יכול לתבוע את ביטוח המעסיק בגין התאונות עבודה ב2/14התחלתי לעבוד שוב דרך אותו מעסיק אך במרפאה בקהילה שאלתי האם אני יכול לתבוע את הביטוח של המעסיק בגין שתי תאונות עבודה שהשאירו לי נכות של 10% לצמיתות ומה יקרה אם אתבע זה לא סיכון לאבד את מקום העבודה בגלל התביעה כך לפחות אמרו לי מכירים שאני לוקח סיכון אנא עזרתכם

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אריאל פרויליך

עו"ד אריאל פרויליך,מנהל הפורום

10:17, 25 ביוני 2015

1. כדי לתבוע את המעביד צריך להוכיח שהתאונות נגרמו עקב רשלנות של המעביד. אלו לא תביעות אוטומטיות. 2. התביע בגין התאונה משנת 2007 התיישנה. 3. התביעות הן כנגד חברת הביטוח של מקום העבודה ( אם בכלל יש עילת תביעה) ולכן ספק אם יפגע מקום העבודה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

עורך דין, נוטריון ומגשר מוסמך, בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני נזיקין ובתביעות ייצוגיות. עו"ד לינדנבר
למידע נוסף

053-9374953 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בתביעות נזיקין במקרים של תאונת דרכים, תאונת עבודה, פגיעה במקום ציבורי, נזקי גוף, פיצויים, אחוזי נכות.