מה שכר עו"ד עבור המשך ייצוג במחוזי בגין ערעור של חברת הביטוח שהפסידה? - פורום שכר טרחה - יחסי עורך דין - לקוח

שאלה חדשה
  • מנדלוביץ'

נשלח ע"ימנדלוביץ' 19:13, 25 במאי 2012

הסכם השכר שיש לי מול העו"ד הינו 20% מתביעה כנגד חברת ביטוח על אובדן כושר עבודה. ההסכם הינו בעל-פה ואין שום התייחסות לדברים נוספים. לצורך העניין זכיתי וחברת הביטוח ערערה על כך למחוזי. --האם העו"ד מחויב לייצג אותי גם בערעור? --האם הוא יכול לדרוש תוספת תשלום על כך? ועד כמה תוספת? --האם הוא יכול לסרב לייצג אותי בערעור? --האם אני מחויב בתשלום שכר טרחה לעו"ד לפי פסק הדין -גם אם יש ערעור? ומה אם הפסדתי בערעור? --במידה ועו"ד אחר ייצג אותי בערעור ושוב זכיתי, כיצד מתבצע חישוב השכר לעו"ד הראשון? תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

אור גל-און, עו"ד,מנהל הפורום

23:02, 26 במאי 2012

שלום רב,

בעיקרון ערעור הוא הליך נפרד, אשר לרוב גם גובים שכר נוסף בגינו. הדבר אמור להיות מוסדר בהסכם שכה"ט בינך לבין עורך הדין, אולם מדבריך עולה שאין כזה בנמצא, וחבל.

תגובה
  • 03:49, 7 במרץ 2013

אני כבעל נכס כיבלתי צו פינוי לדייר הדייר מערער במחוזי .
    השאלה 1 . מה גובה שכר טרחה מקובל .
    2 . עם אין הסכמה על הסכום יש אפשרות להחליף את עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

מנהל הפורום: עו"ד אור גל-און

גל-און קפל-שמואלי, משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק המתמחה במספר תחומים משפטיים יחודיים. צוות המשרד
למידע נוסף

053-9376365 חיוג
הודעה

מהו שכר הטרחה המומלץ או הראוי לטיפול בתיק שלך? האם למעשה חתימה על הסכם שכר טרחה עם עורך דין מחייב? מי קבע מהו שכר טרחת עורך דין ומה קורה כשמסיימים תיק בפשרה? כל זאת ונושאים נוספים הנוגעים גם לקהל עורכי הדין, לרבות סוגיית גביית שכר טרחה והסדרת הנושא - בפורום זה.

על שכר טרחה לעורך דין/ מדריך ללקוח