פשרה ביזמת הלקוח בתביעת "אחוזים" - פורום שכר טרחה - יחסי עורך דין - לקוח

שאלה חדשה
  • לקוח אלמוני

נשלח ע"ילקוח אלמוני 05:23, 1 בינואר 2013

בגלל חסרון כיס קיצוני שלי הסכמתי לפשרה נמוכה ביותר נגד התנגדות בא כוחי שהשקיע המון. לפי "אחוזים" עלי לשלם סכום נמוך. מה מגיע לו? פטרתי אותו ואקבל הכסף ישירות מחברת הביטוח. למרות שהתיק באחוזים = האם בנסיבות הענין יוכל לתבוע אותי על "שכר ראוי".? הסיכום הוא באחוזים מפסק דין וגם הפשרה מקבלת תוקף של פסק דין. האם יש "תקדימים" לכך. מה דעתך? אני ,אישית, זקוק לכסף בצורה קיצונית!! על הנסיבות העובדתיות אין מחלוקת. האם יש לעורך הדין -אם יגיש תביעה לעכב לי מסמכים אחרים בכלל? י.א. נ.ב. סכום הפשרה כ2% מסכום התביעה נגד חברת ביטח) אם נ י ת ן - אנא ענה לי בשליחפה ב ח ו ז ר! תודה!

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

אור גל-און,מנהל הפורום

19:58, 2 בינואר 2013

באופן עקרוני, העובדה שאתה מפטר את עורך דינך אינה שוללת ממנו בהכרח את שכרו, בין ע"פ הקבוע בהסכם שכה"ט, ובין בדרך של קביעת שכר ראוי - הכל בהתאם לנסיבות העניין.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

מנהל הפורום: עו"ד אור גל-און

גל-און קפל-שמואלי, משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק המתמחה במספר תחומים משפטיים יחודיים. צוות המשרד
למידע נוסף

053-9376365 חיוג
הודעה

מהו שכר הטרחה המומלץ או הראוי לטיפול בתיק שלך? האם למעשה חתימה על הסכם שכר טרחה עם עורך דין מחייב? מי קבע מהו שכר טרחת עורך דין ומה קורה כשמסיימים תיק בפשרה? כל זאת ונושאים נוספים הנוגעים גם לקהל עורכי הדין, לרבות סוגיית גביית שכר טרחה והסדרת הנושא - בפורום זה.

על שכר טרחה לעורך דין/ מדריך ללקוח