החזרת כסף מעורך דין - פורום שכר טרחה - יחסי עורך דין - לקוח

שאלה חדשה
  • יפית

נשלח ע"ייפית 12:09, 6 במרץ 2014

שלום לפני כשנתיים פניתי לעורך דין שינהל לי תיק פש״ר בגלל חובות שולם לעורך דין כסף במלואו הבקשה הוגשה לבית המשפט אך אין לי כסף לפתיחת התיק במזומן, התיק עומד כבר מכל שנה וחצי פניתי לעורך הדין כל פעם שיעשה הליך אחר כי כרגע אין לי כסף כמו מוגבל באמצעים עורך הדין לצערי אינו מבין כלל בכל הקשור להוצלפ בעלי היה לפני גם אצלו בתיק פשר וגם תיק זה כמעט נפל בגלל חוסר ידע אינני רוצה שעורך הדין ימשיך בטיפול התיק שלי פניתי אליו להחזר התשלום והוא אינו מוכן להחזיר לי האם אני יכולה לדרוש או לתבוע לעשות משהו בענין החזרת הכסף שלי הקטע הוא שאין לי תשובה מעורך דין שגם אם לא מוכן להחזיר לי אז שימשיך בטיפול התיק מה אני עושה?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

אור גל-און, עו"ד,מנהל הפורום

17:35, 11 במרץ 2014

שלום רב,

מותר כמובן ללקוח להחליף עורך דין, אולם אין זה מזכה בהכרח בהחזר כספי מעורך הדין המוחלף. הדבר תלוי בנסיבות הספציפיות של כל מקרה ומקרה.

את יכולה כמובן להגיש תביעה, אולם אני ממליץ להתייעץ בעניין זה באופן סדור ומקצועי לפני כן, על מנת שתביני באמת מהן זכויותייך.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

מנהל הפורום: עו"ד אור גל-און

גל-און קפל-שמואלי, משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק המתמחה במספר תחומים משפטיים יחודיים. צוות המשרד
למידע נוסף

053-9376365 חיוג
הודעה

מהו שכר הטרחה המומלץ או הראוי לטיפול בתיק שלך? האם למעשה חתימה על הסכם שכר טרחה עם עורך דין מחייב? מי קבע מהו שכר טרחת עורך דין ומה קורה כשמסיימים תיק בפשרה? כל זאת ונושאים נוספים הנוגעים גם לקהל עורכי הדין, לרבות סוגיית גביית שכר טרחה והסדרת הנושא - בפורום זה.

על שכר טרחה לעורך דין/ מדריך ללקוח