תשלום עבור ייצוג בדיון תוך שמירה על הזכויות בעתיד - פורום שכר טרחה - יחסי עורך דין - לקוח

שאלה חדשה
  • ללא

נשלח ע"יללא 19:55, 6 במרץ 2014

הרקע: על בסיס הסכם שכט עם עו"ד- העו"ד הגיע לדיון- דיון ראשון מבחינתו , ופעל בדיון בניגוד לשסוכם איתו טרם הדיון. למעשה הזיק לתיק בדיון לקח החלטה על דעתו בלבד ובניגוד לשסוכם עימו והוריד לטמיון 3 שנות עבודה על התיק, בהמשך החלטתי לקחת מעורך הדין את התיק חזרה אליי, ולצד זה שהכתבתי לו לגבי ייצוגו והנזק שגרם, בקשתי שבנסיבות יודיע לי כמה עליי לשלם לו עבור השתתפותו בדיון.וזאת מבלי שציינתי שאני שומר על הזכות לתבוע אותו בהמשך במידת הצורך. שאלתי היא: איזה משפט/נוסח נהוג לרשום על מנת שהעוד יבין שחרף שאני מתכוון לשלם לו על ייצוגו בדיון כעת, אין בכך בכדי לגרוע מזכויותיי לתבוע אותו בהמשך בהתאם להשלכות של הנזקים שגרם בייצוגו.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

אור גל-און, עו"ד,מנהל הפורום

17:38, 11 במרץ 2014

שלום רב,

אין זו המסגרת הנכונה לסיוע בניסוח פסקאות כפי שהנך מבקש, בוודאי לא על בסיס מידע חלקי.

הנני ממליץ לך לפנות לגורם מקצועי שיסייע לך בכל ניסוח משפטי בו הנך מעוניין.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

מנהל הפורום: עו"ד אור גל-און

גל-און קפל-שמואלי, משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק המתמחה במספר תחומים משפטיים יחודיים. צוות המשרד
למידע נוסף

053-9376365 חיוג
הודעה

מהו שכר הטרחה המומלץ או הראוי לטיפול בתיק שלך? האם למעשה חתימה על הסכם שכר טרחה עם עורך דין מחייב? מי קבע מהו שכר טרחת עורך דין ומה קורה כשמסיימים תיק בפשרה? כל זאת ונושאים נוספים הנוגעים גם לקהל עורכי הדין, לרבות סוגיית גביית שכר טרחה והסדרת הנושא - בפורום זה.

על שכר טרחה לעורך דין/ מדריך ללקוח