כתב אישום על מעשה מגונה והטרדה מינית - פורום מעצרים וזכויות חשודים ונחקרים

שאלה חדשה
  • דרור

נשלח ע"ידרור 09:29, 2 באוגוסט 2016

בעבודה שלי יש עובדת שהגישה נגדי תלונה במשטרה שאני ביצעתי בה כל מיני דברים. הטענות שלה שיקריות, אבל שמעתי שזה עבירות חמורות מאוד אני רוצה לדעת מה צפוי לי מבחינת בית משפט והעונש

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד פלילי אלון שליכטר

עו"ד אלון שליכטר,מנהל הפורום

09:40, 2 באוגוסט 2016

דרור שלום,

מדבריך אני מבין שאתה טוען לחפותך, ועל כן יש לברר לעומק את גרסתך, במיוחד זו שמסרת במשטרה. מכל מקום, רב הנסתר על הגלוי ומומלץ לתאם פגישת ייעוץ עם עו"ד פלילי לשם בחינת האסטרטגיה של התיק הכולל בחינה מדוקדקת של חומר הראיות, אשר אתה זכאי לקבלו בשלב זה.
    כמו כן, יש לתת את הדעת למישור המשפטי של התיק, האם ניתנו לך מלוא הזכויות המשפטיות בזמן החקירה במשטרה, האם קוימה זכות השימוע ועוד.

בנוסף, העבירות אותם ציינת שמופיעות בכתב האישום, אכן בית המשפט רואה בחומרה רבה. יחד עם זאת, לא ניתן לשכלל מהו העונש הצפוי במיוחד לאור כך שאתה טוען לחפותך, ולכן אין מה להדיין על ענישה בשלב זה.

על כן, אני ממליץ על תיאום פגישה עם עו"ד פלילי, טרם הגעתך לדיון הראשון בבית המשפט (הקראה), שכן זהו שלב מאוד קריטי, שכלל עלייך להשיב לאישומים כנגדך (מודה / כופר).

בכבוד רב,
    עו"ד פלילי אלון שליכטר

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד פלילי אלון שליכטר

מנהל הפורום: עו"ד פלילי אלון שליכטר

בעל משרד המעניק שירותים משפטיים בתחום המשפט הפלילי והתעבורה. מייצג ומלווה נאשמים וחשודים במגוון עב
למידע נוסף

053-9367354 חיוג
הודעה
הפורום יעסוק באנשים ללא עבר פלילי, שהסתבכו לראשונה בחייהם עם החוק - ולא יודעים איפה להתחיל - הפורום משמש מקור מידע לפני הליך החקירה והמשפט כמו גם מניעת הפגיעה מפרסום הליך החקירה עצמו.
הפורום נועד גם לתת מענה לסוגיות בוערות בתחום המשפט הפלילי: הליכי החקירה והמעצר; זכויות חשודים ונאשמים; מה הם שלבי המשפט הפלילי? איך מקבלים חומר חקירה ומתי? האם ניתן לסגור תיק חקירה? האם ניתן למחוק רישום פלילי?