גרושין מאזרח אמריקאי - פורום דיני ארה"ב - מעמד אישי

שאלה חדשה
  • noami5

נשלח ע"יnoami5 12:27, 15 באוגוסט 2013

שלום רב לעו"ד דפנה זיס , שמי רחלי ואני אזרחית ארה"ב , חזרתי לגור בארץ לפני מספר חודשיים. אני נשואה לאזרח אמריקאי שעדין גר בארה"ב . אני מעוניינית להתגרש ויש ביננו הסכמה על זה , מה הפרוצדורה שאני אמורה לעשות אם אני גרה כרגע בארץ והוא בחו"ל. והאם זה אפשרי לעשות את זה אם שננו לא נמצאים פיזית באותו המקום . גרתי באטלנטה ג'ורג'יה וגם בעלי גר שם . אני רוצה להיות אחראית על כל הסידורים דרך פה . איך זה עובד מה אני צריכה לעשות ? תודה מראש על העזרה .

השב
  • מנהל הפורום:דפנה זיס - משרד עו"ד

דפנה זיס, עו"ד, מנהלת הפורום,מנהל הפורום

13:01, 15 באוגוסט 2013

שלום נעמי,
    ניתן להגיש תביעה לגירושין בהסכמה הן בישראל והן בארה"ב וניתן להכין את כל המסמכים כאן בישראל. כאשר המדובר בגירושין בהסכמה המדובר בהליך פשוט יחסית הן בישראל והן בארה"ב.
    את מוזמנת ליצור קשר ישיר עם משרדנו לקבלת ייעוץ הרלוונטי ספציפית למקרה ולנסיבות שלך ושל בעלך ביחס למקום בו עדיף להגיש את התביעה, הפרוצדורה הכרוכה בכך, וכיוצ"ב.
    בברכה,
    דפנה זיס, עו"ד

תגובה

הפורום עוסק בסוגיות מעולם דיני המשפחה בעלות זיקה למדינות ארה"ב. מה קורה במקרה של גירושין כאשר אחד הצדדים נשאר בחו"ל והצד השני חוזר לישראל? גירושין, מזונות, חטיפות ילדים ותיקים המתנהלים בחו"ל או בעלי זיקה למדינות ארה"ב - מה הדין האמריקאי במקרים אלו וכיצד פועלים? כאן הכתובת לשאול ולהתייעץ לגבי הליכים אלו.