נא עזרו לי להציל את ילדי - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • רוית

נשלח ע"ירוית 22:47, 27 במרץ 2012

אני נמצאת בתהליך גרושין רווי נקמה מצד בעלי שרוצה לקחת את ילדיי ממני . הילדים בני שלוש וחצי ושנה וחצי אנחנו מתגוררים בהונגריה וההליך המשפטי מתקיים שם הילד הגדול מדבר עברית שוטפת ברמה גבוהה והתחיל לדבר הונגרית בנוסף מזה ארבעה חודשים הקטן עדיין אינו מדבר אך מבין את שתי השפות. ברור שהילד אינו יכול לבטא עצמו בהונגרית באותה רמה שיכול להתבטא בעברית . למרות זאת ביהמש ההונגרי קבע בדיקה פסייכולוגית לילד בשפה ההונגרית האב הכין את הילד לבדיקה ונטע בו את התשובות בהונגרית שיבטא את ״רצונו״ לחיות עם האב תוך התעלמות מוחלטת מדמותי האמא בחייו הילד סיפר לי שהם יתכוננו לבחינה ותרגלו ציורים ותשובות כגון ״אני רוצה לגור עם אבא ״ אמא לא מלמדת אותי כלום רק אבא״. ״אבא אמר לי לצייר איש עם שני ילדים ולא לצייר את אמא ״ וכו בכדי לערער את חוד שנכתבה ע״ הפסיכולוגית ההונגרית ששוחדה ע״י בעלי וקיבלה ממנו כסף(דבר ידוע ומאוד מקובל בהונגריה)ו״משקפת ״ לכאורה את ״רצונו״ של הפעוט ,לחיות עם אביו ,אני חייבת למצוא מאמרים , או כל חומר מקצועי אחר שיכול לערער את מסקנות חו״ד אני ממש מפחדת לאבד את ילדי מול בתי המשפט ההונגרי הרואים אמא יהודיה נלחמת על ילדיה מול הונגרי איש עסקים בעל קשרים וממון לשחד אתן כל מי שיכול לעמוד בדרכו . האם יש מאמרים על חוסר האמינות של בדיקה פסייכולוגית לפעוט בן שלוש וחצי שניים שלא בשפת האם המדוברת ע״י הילד ? זה אם יש רעיון כיצד ניתן לתקוף חו״ד מעין זאת המסתמכת על מחקרים ? יש בידי הקלטות של הפעוט בה הוא מספר לי על התנהלותו של אביו ועל הפחד שלו ממנו שהוא מפחד ״לאכזב״ אותו הדבר דחוף מאוד כי הדיון המשפטי יתקיים בשבועיים הקרובים אני ממש חייבת עזרה אשמח לכל עצה או אשמח להתייעץ ( כמובן בתשלום) עם מומחה בדבר תודה מראש ובתקווה שתוכלו לעזור רוית

השב
  • 07:29, 6 באפריל 2012

שלום רוית. מאמרים משפטיים שיצאו תחת ידם של מומחים ישראלים לא יועילו לך שכן יש לשכור שירותיו של עורך דין הונגרי ולעשות זאת בדחיפות.

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

053-9374431 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין