• משה

נשלח ע"ימשה 23:57, 7 באפריל 2012

הגשתי בקשה למתן צו קיום צוואה לרשם לענייני ירושה והגישו התנגדות התיק עבר לבימ"ש וקבוע לנו דיון ראשון בתיק. האם במסגרת הדיון יחקרו את המתנגד על התצהיר שנתן בתמיכה לכתב ההתנגדות?מה הולך להיות בדיון ראשון זה?והאם עליי לבקש מבימ"ש לאפשר לי להגיש תגובה לאמור בכתב ההתנגדות אם אני רוצה להגיש תגובה או שאוטומטית יש לי זכות לזה? ותוך כמה זמן אוכל להגיש תגובה? והאם המתנגד יוכל בהמשך להגיב גם לתגובה שלי?

השב
  • 21:19, 8 באפריל 2012

שלום משה. בדיון הראשון לא יתקיימו חקירות מדובר בקדם משפט שבמסגרתו בית המשפט מברר את טענות הצדדים ולאחר מכן קובעים את התיק לדיון הוכחות שבמסגרתו נחקרים בעלי הדין וכל העדים אם ישנם כאלה. בית המשפט יורה לך על הגשת תגובה ויקצוב לך את המועד שעליך להגיש את התגובה.המתנגד לאמיכול להגיש תגובה לתגובתך אלא אם בית המשפט ידרוש זאת או באישורו של בית המשפט .

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

053-9374431 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין