גירושין מבעל קשה - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • ני

נשלח ע"יני 21:15, 16 במאי 2012

אני נשואה כבר 7 שנים בת 36 בעלי, יש לי ילד בן 6 מאז שעידו נולד בעלי נפרד ממני לכמעט שנתיים כי לא היה מסוגל לטפל בילד וההורים שלי תמכו ועזרו לגדל אותו ובעלי היה בא רק בשבת לארח שכנועים, לאחר שיחה עם אבא שלי החליט לחזור ועברנו לגור בשירה שכורה יחד, מאז כל חצי שנה מאיים בגירושי סרק, עליי לציין שמאז שנולד הילד הוא הפך לקטנוני בנוסף כל הזמן מקלל ומשפיל זורק עלי דברים שמתעצבן גם משטויות וגם שובר, עושה לי חשבונות על כל דבר שקונה חוץ מהדברים שקשורים אליו, יש לו מספר חברים בעבודה שכולל בחורה גרושה אחת שלה הוא מספר כל מה שקורה בבית שמעתי הודעות בפלאפון שלו שלא מתאימות לאדם נשוי, הוא יוצא אם החברים עד מאוחר שתמיד היא איתם גם, מדבר עליה כל הזמן נותן לבן שלי לדבר איתה בטלפון, ממנה הוא ראה שקל להתגרש כי היא התגרשה מהר וויתרה על הכל, לאחרונה שוב החל אם איומי הגירושין משתדל לבוא הביתה כל יום מאוד מאוחר בכוונה גם לא לראות אותי וגם שמגיע בקושי מתייחס לילד יוצא החוצה לעשן נרגילה(במרפסת שלנו)ולא עושה כלום, יש לנו ילד נכה מאובחן PDD ואפילפטי שמקבל קצבת נכות ע"ס 2479 ש"ח בחודש, הוא לא מתייחס כמעט לילד בא אומר רק שלום לא שואל לשלומו או מה עבר בגן, בנוסף הבן שלי מפחד להיות איתו לבד כי תמיד צועק עליו ומפחיד אותו, מקלל לידו מלמד אותו מילים לא יפות חושף אותו למשחקים גסים במחשב, כמעט ולא עונה לו שהבן שלי שואל שאלות התשובות ילדותיות ולפעמים חסרי סבלנות, הוא ילד שאוהב וצריך רוגע ושקט סובל מהתקפות זעם ועלול להזיק לעצמו, לפעמים שבאים הביתה הבן שלי אומר איזה כיף שאבא לא בבית, עליי לציין שהילד ישן איתי בלילה מפחד לישון לבד בגלל סיוטים ולא מוכן להיות בלעדיי אפילו לא אצל סבתא שמאוד אוהב, יש לי כמה שאלות: האם אפשר למנוע שינה של הילד אצל אבא שכזה כאשר מפחד לישון במקום אחר חוץ מאיתי? האם מה שהוא עושה נקרא הזנחת ילד? האם אני יכולה לבקש בימים שהוא איתו השגחה צמודה לבינתיים? כמה מזונות אני יכולה לקבל על ילד נכה שמקבל קיצבה? אני לא עובדת ובעלי משתכר ב-8,000 ש"ח בחודש המצב הכספי שלנו קשה יש חובות של כ-400 אלף ש"ח בהוצאה לפועל שנעשו לאחר הנישואין על שמי מאחר והכרטיסי אשראי והטלפונים היו על שמי, בנוסף היה לי חוב בבנק ששילמתי עליו כל חודש ואחרי שהתחתנתי איתו אחרי שהבטיח שיפרנס אותנו גם בלילות אם צריך לא הצלחתי לעמוד בתשלומים והחוב עבר גם להוצל"פ, אני לא מצליחה למצוא עבודה מאחר שגם הילד שלי מפחד להישאר בגן מעל שעה 14:00 בעלי לא מוכן לעבוד במשרה נוספת טוען שעובד מספיק למרות שעובד רק מ08:00 - 17:00 ובוחר להישאר בעבודה כדי לא לבוא(כמו שאמר לי)מה קורה אם החובות בהוצל"פ זה מתחלק ביננו? האם מגיע לי מזונות אישה? קשה לי ולא יודעת מה לעשות אנא עזרתך סליחה על כל הכתוב אני פשוט מיואשת כבר...

השב
  • 20:30, 21 במאי 2012

תגובה
  • 15:26, 1 ביוני 2012

שלום נ. עניתי לך

תגובה
  • 15:45, 1 ביוני 2012

האם אני זכאית לכתובה אחרי כל המצב?
    האם יכול למנוע ממני לקבל מזונות אשה?
    האם אני יכולה לתבוע משמורת ללא שינה אצת האב?
    האם אני יכולה לקבל משמורת כשלבעלי יהיה השגחה צמודה?

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

053-9374431 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין