גירושים - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • מינאי רועי

נשלח ע"ימינאי רועי 10:09, 1 בדצמבר 2012

שלום שמי רועי ואני גרוש . יש לנו ילד משותף בן שש .היינו נשואים אני וגרושתי כ6 שנים. ומקום מגוריינו היה באשקלון.כאשר היסתיים הליך הגרושים . גרושתי העתיקה את מקום מגורייה לירושלים . גוש עציין. לפי פסק דין של השופטת אני אמור ליראות את בני פעמיים בשבוע ושבת אחת לשבועיים. וזה בפועל לא מיתבצע היא מפרה את הפסק דין. כמה וכמה פעמיים פנתי לע"ס ולתחנת מישטרה. הגשתי תלונות. וכלום לא עוזר.מה אני אמור לעשות? תודה מרואש רועי

השב
  • 11:17, 8 בדצמבר 2012

שלום רועי. אתה יכול להגיש לבית המשפט בקשה שהאם תביא אליך את הילד בהסדרי הראייה הקבועים או לחילופין אם האם העבירה את הקטין לגוש עציון לפני זמן לא רב סלולה בפניך הדרך להגיש בקשה לבית המשפט שיורה לאם להחזיר את הקטין לאזור מגוריו הקודם אשקלון. אם בחרת שלא לפעול על פי שתי הדרכים שהצעתי לך הינך יכול להגיש תביעה להקטנת מזונות בעקבות הנטל הכבד שהינך נושא עקב הנסיעות מאשקלון לגוש עציון.

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

053-9374431 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין