מה התשלום למזונות ל5 ילדים.. - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • חרדי לפני גירושים

נשלח ע"יחרדי לפני גירושים 22:47, 10 ביוני 2013

הינני אדם עובד ומשתכר 4000 לחודש עם 5 ילדים. אנחנו עומדים לפני גירושין וכל אחד מפחיד אותי עם זה שאצטרך לשלם למעלה מ-7 אלף שקל למזונות. אשתי עובדת מרויחה 3 אלף שקל ואת הכסף היא חוסכת בבנק כבר למעלה משנה...משתתפת בהוצאות של הבית רק 1000 שקל (יותר נכון עבורה )מקבלים סיוע בשכירות של 3000 שקל מטפחות... בבקשה עזרה אני לא מרוויח יותר מ4 אלף, האם באמת יכול בית המשפט לפסוק לי מזונות מעל מה שאני מרוויח? מה עם המחייה שלי? מה אני צריך לפחד להתגרש? מה אשב בכלא באמת אם לא אוכל לשלם את הסכום שאני אתבקש? האם זה באמת נכון? מה עלי לעשות? בבקשה עצה.

השב
  • 14:00, 11 ביוני 2013

שלום לך

אין ספק שאתה צריך עורך דין טוב
    והאם הוגשה תביעה למזונות ?
    הרבה אנשים מפחידים ואומרים דברים רובם סתם
    בתי משפט פוסקים ראשית לפי טובת הילדים וכל מקרה לגופו

תגובה
  • 15:03, 11 ביוני 2013

האם בית המשפט ישפוט אדם לשלם מזונות מכסף שאין לו? אני רוצה לדעת............

מה זה כל מקרה לגופו?
    כלכלת הילדים היא החשובה ביותר אז מה השוני בין משפחה זו לאחרת.

תגובה
  • 13:11, 16 ביוני 2013

תמצא עוד עבודה ותשלם 7500 ש"ח.
    אתה גבר,ולגבר אין זכויות יש רק חובות.
    מקווה שעזרתי.

תגובה
  • 16:47, 11 ביוני 2013

לא הוגשה תביעה למזונות.

תגובה
  • 00:12, 18 ביוני 2013

שלום. מזונות עבור 5 ילדים כולל מדור יכולים לנוע בסביבות 6500 שח לחודש. סביר להניח שתצטרך לעבוד בעבודה נוספת.בכל מקרה יש נסיבות חריגות שניתן להקטין את סכומי המזונות. צור עימי קשר ואשמח לעזור.

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

053-9374431 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין